Secția construcții industriale

Secția construcții industriale

Gheorghiță Ștefan

Șef secție

Secția construcții industriale

Colot Eugen

Specialist principal

Secția construcții industriale

Demișcan Aliona

Specialist principal

Secția construcții industriale

Post vacant

Specialist superior

Secția construcții în zone protejate

Eremciuc Dumitru

Șef secție

Suman Ala

Specialist principal 

Burlacu Alexandru

Specialist principal 

Specialist superior

Secția publicitate stradală

Tofan Gheorghe

Șef secție

Guțu Mihail

Specialist principal

Suzana Obadă

Specialist principal

Roșcovan Maria

Specialist principal

Moșu Rodica

Specialist principal

Post vacant

Specialist superior

Direcția infrastructură edilitară

Șef al Direcției

Secția trasarea rețelelor

Brad Svetlana

Șef secție

Luca Maria

Specialist principal

Ursu Alexandru

Specialist superior

Denisova Valentina

Specialist principal

Darmocric Liudmila

Specialist principal

Secția topografie

DSC_4956.jpg

Nagorneac Constantin

Șef secție

DSC_4947.jpg

Pantîchina Larisa

Inginer principal

Statue with Mask

Beț Nicolae

Inginer principal 0,5

Rusu Victoria

Inginer principal

Serviciul cadastru funcțional urban

Colot Vasile

Șef secție

Rusu Andrei

Șef secție

Melnic Irina

Inginer principal

Serviciul cadastru edilitar

Șef serviciu

Croitoru Olga

Inginer principal

Ermaghen Damașcan

Inginer principal

Serviciul calculul liniilor roșii și a coordonatelor

Darmocric Alexandru

 

Șef serviciu

Pîslăraș Pavel

Inginer principal

Direcția autorizărea proiectării

Șef al Direcției

Secția autorizări construcții individuale

Grozavu Maria

Șef secție

Zaharia Vadim

Specialist principal

Ghencea Ion

Specialist principal

Malcoci Petronela

Specialist superior

Burciu Grigore

Specialist principal

Boldesco Corina

Specialist principal

Gatmaniuc Sergiu

Specialist principal

Secția autorizări locuințe colective și obiective de utilitate publică

Paladi Aliona

Șef secție

Liubomeiscaia Eugenia

Specialist principal

Dediu Aliona

Specialist principal

Moldovanu Vlad

Specialist superior

Post vacant

Specialist principal

Șubernețcaia Nina

Specialist principal

Furtună Gheorghe

Specialist principal

Buruiană Valentin

Specialist principal

Barbăroșie Igor

Specialist

Direcția funciară

Șef direcție

Secția control și evidența plăților funciare

Duia Sergiu

Șef secție

Stati Marina

Specialist principal

Cavca Gheorghe

Specialist superior

Ungureanu Vasile

Specialist principal

Pleș Margareta

Specialist principal

Secția relații funciare, sector comercial

Cristal Igor

Șef secție

Mîrza Viorel

Specialist principal

Cozma Vlad

Specialist principal

Post vacant

Specialist principal

Borș Sergiu

Specialist principal

Luchianenco Natalia

Specialist superior

Serviciul cadastral funciar

Statue with Mask

Stratulat Mihail

Șef al serviciului cadastral funciar

medical-mask-antique-statue-virus-epidem

Danii Anastasia

Inginer principal

Statue with Mask

R

Inginer principal 0,5

medical-mask-antique-statue-virus-epidem

Gurzun Lidia

Specialist principal

DSC_4736.jpg

Dohotaru Constanța

Ingineră principală 0,5

Servicii în cadrul Direcției Generale

Scrinic Aurelia

Șef serviciul

Rangu Maria

Secretar administrativ superior

Sugac Svetlana

Inspector superior

Corolețchi Carolina

Specialist principal

Bodrug Maria

Secretar administrativ superior

Serviciul analizarea și asigurarea resurselor bugetare

Ceban Natalia

Șef serviciu

Cheian Irina

Economist principal

Butnaru Natalia

Economist principal

Tașcu Radomira

Specialist principal

Movilă Ana

Economist principal

Drogoman Olga

Contabil principal 

Secția relații cu populația (ghișee)

Statue with Mask

Țurcanu Ion

Secretar administrativ suprerior

DSC_4963.jpg

Sorochina Tamara

Secretar administrativ suprerior

Statue with Mask

Rurac Valeriu

Secretar administrativ suprerior

Secția serviciul de arhivă

Spoialo Larisa

Șef serviciu

Ina Ursu

Arhivar

Rotaru Nicolae

Arhivar

Odajiu Olesea

Arhivar

Serviciul tehnologii informaționale

Podorvanov Serghei

Șef serviciu

Rusu Marcel

Administrator principal baza de date

Secția auxiliară "pdtafap"

Lungu Nina

Șef secție

Șaitan Ana

Îngrijitor încăperi de serviciu

Malai Anton

Îngrijitor încăperi de serviciu

Chirilov Victor

Conducător auto

Donțu Nadejda

Îngrijitor încăperi de serviciu

Morozinscaia Maria

Îngrijitor încăperi de serviciu

Lebedev Anatoli

Muncitor la îngrijirea complexului și reparația clădirii